SG73P1EWTTP824J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP824J
JLCPCB Part #
C4226041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS