SG73P1EWTTP511G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP511G
JLCPCB Part #
C4292283
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS