SG73P1EWTTP3R83F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3R83F
JLCPCB Part #
C3971603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS