SG73P1EWTTP3R57F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3R57F
JLCPCB Part #
C3996173
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS