SG73P1EWTTP3321D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3321D
JLCPCB Part #
C6294721
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS