SG73P1EWTTP2401F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2401F
JLCPCB Part #
C4148541
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS