SG73P1EWTTP221J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP221J
JLCPCB Part #
C3927270
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS