SG73P1EWTTP2210F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2210F
JLCPCB Part #
C4004562
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS