SG73P1EWTTP2101F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2101F
JLCPCB Part #
C3918600
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS