SG73P1EWTTP1690F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1690F
JLCPCB Part #
C4093145
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS