SG73P1EWTTP155G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP155G
JLCPCB Part #
C4018512
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS