SG73P1EWTTP1330F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1330F
JLCPCB Part #
C4189965
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS