SG73P1EWTTP10R0F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP10R0F
JLCPCB Part #
C4217731
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS