SG73P1ETTP8202F
MFR.Part #
SG73P1ETTP8202F
JLCPCB Part #
C4332550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS