SG73P1ETTP8061D
MFR.Part #
SG73P1ETTP8061D
JLCPCB Part #
C3990556
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS