SG73P1ETTP681J
MFR.Part #
SG73P1ETTP681J
JLCPCB Part #
C4172903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS