SG73P1ETTP62R0F
MFR.Part #
SG73P1ETTP62R0F
JLCPCB Part #
C4349936
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS