SG73P1ETTP475G
MFR.Part #
SG73P1ETTP475G
JLCPCB Part #
C4118920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS