SG73P1ETTP4531D
MFR.Part #
SG73P1ETTP4531D
JLCPCB Part #
C4032227
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS