SG73P1ETTP305G
MFR.Part #
SG73P1ETTP305G
JLCPCB Part #
C4275551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS