SG73P1ETTP272G
MFR.Part #
SG73P1ETTP272G
JLCPCB Part #
C4029368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS