SG73P1ETTP16R2F
MFR.Part #
SG73P1ETTP16R2F
JLCPCB Part #
C4341285
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS