SG73P1ETTP1303D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1303D
JLCPCB Part #
C4297889
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS