SG73P1ETTP123J
MFR.Part #
SG73P1ETTP123J
JLCPCB Part #
C4023719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS