SG73P1ETTP1212D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1212D
JLCPCB Part #
C4101829
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS