SG73P1ETTP111J
MFR.Part #
SG73P1ETTP111J
JLCPCB Part #
C4343071
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS