SG73P1ETTP1073D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1073D
JLCPCB Part #
C3958874
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS