SG73P1ERTTP9R1J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP9R1J
JLCPCB Part #
C6221103
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS