SG73P1ERTTP6201F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP6201F
JLCPCB Part #
C7077345
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS