SG73P1ERTTP4R3J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP4R3J
JLCPCB Part #
C5750455
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS