SG73P1ERTTP1503D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1503D
JLCPCB Part #
C5894058
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS