SG73G2BTTD8201C
MFR.Part #
SG73G2BTTD8201C
JLCPCB Part #
C5894008
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS