SG73G2ATTD8872C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD8872C
JLCPCB Part #
C6481884
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS