SG73G2ATTD6042C
MFR.Part #
SG73G2ATTD6042C
JLCPCB Part #
C6481849
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS