SG73G2ATTD2873D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2873D
JLCPCB Part #
C6677360
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS