SG73G2ATTD2610C
MFR.Part #
SG73G2ATTD2610C
JLCPCB Part #
C5750363
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS