SG73G2ATTD2000C
MFR.Part #
SG73G2ATTD2000C
JLCPCB Part #
C6220602
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS