SG73G1JTTD97R6D
MFR.Part #
SG73G1JTTD97R6D
JLCPCB Part #
C6677265
Description
-55℃~+155℃ 333mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS