SG73G1JTTD60R4D
MFR.Part #
SG73G1JTTD60R4D
JLCPCB Part #
C5750258
Description
-55℃~+155℃ 333mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS