SG73G1JTTD1271C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1271C
JLCPCB Part #
C6220353
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS