SG73G1JTTD10R2D
MFR.Part #
SG73G1JTTD10R2D
JLCPCB Part #
C5910341
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS