SG733ATTE4R7M
MFR.Part #
SG733ATTE4R7M
JLCPCB Part #
C4025021
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS