SG732ATTD394M
MFR.Part #
SG732ATTD394M
JLCPCB Part #
C4098793
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS