SG732ATTD273M
MFR.Part #
SG732ATTD273M
JLCPCB Part #
C4294626
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS