RN73R2ETTD8251F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8251F25
JLCPCB Part #
C4314465
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS