RN73R2ETTD7592C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7592C50
JLCPCB Part #
C2608672
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS