RN73R2ETTD7412F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD7412F10
JLCPCB Part #
C2602587
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS