RN73R2ETTD66R5C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD66R5C25
JLCPCB Part #
C2610143
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS