RN73R2ETTD6123C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6123C25
JLCPCB Part #
C2611119
Description
-55℃~+155℃ 250mW 612kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS