RN73R2ETTD5562A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5562A10
JLCPCB Part #
C4324064
Description
-55℃~+155℃ 250mW 55.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS